From our inventory we are selling a SMC CDQ2B63-35DZ Compact Cylinder, Bore: 63mm, Stroke: 35mm, 1.0MPa, Rc1/4.
Specifications:
  • Model #: CDQ2B63-35DZ
  • More Information:
    • Compact Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 63mm
    • Stroke: 35mm
    • Pressure: 1.0MPa Max