From our inventory we are selling an SMC CDQMB16-25 Compact Guide Rod Cylinder, Bore: 16mm, Stroke: 25mm, 1.0MPa.
Specifications:
  • Model #: CDQMB16-25
  • More Information:
    • Compact Cylinder (Guide Rode Type)
      • Double Acting
      • Bore: 16mm
      • Stroke: 25mm
      • Max Pressure: 1.0MPa (145psi)