From our inventory we are selling a SMC CDQMB32TN-75 Compact Cylinder, Bore: 32mm, Stroke: 75mm, 1.0MPa, 1/8\\” NPT.
Specifications:
  • Model #: CDQMB32TN-75
  • More Information:
    • Compact Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 32mm
    • Stroke: 75mm
    • Pressure: 1.0MPa Max