From our inventory we are selling an SMC CDQMB50TN-10 Compact Guide Rod Cylinder, 50mm Bore, 10mm Stroke, 1/8\\” NPT.
Specifications:
  • Model #: CDQMB50TN-10
  • More Information:
    • Compact Cylinder
      • Double-Acting
      • Bore: 50mm
      • Stroke: 10mm
      • Max Pressure: 1.0MPa (145psi)