From our inventory we are selling a SMC CDRB2BW10-270S Rotary Actuator ø4mm Shaft, 270° Rotation Single Vane, M3x0.5. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CDRB2BW10-270S \\r
  • More Information: \\r
    • SMC Rotary Actuator \\r
      • Shaft Diameter: ø4mm, 3.47mm Flat \\r
      • Rotation Angle: 270° \\r
        • Single Vane
      • Shaft Length: 10mm\\r
      • Bore Size: 10 \\r
      • Max Pressure: 0.7MPa \\r