From our inventory we are selling an SMC CDUJB10-8D Mini Free-Mount Cylinder, 10mm Bore, 8mm Stroke, 0.7MPa M3 Ports.
Specifications:
  • Model #: CDUJB10-8D
  • More Information:
    • Mini Free-Mount Cylinder
      • Stroke: 8mm
      • Bore: 10mm
      • Ports: M3
      • Maximum Operating Pressure: 0.7MPa