From our inventory we are selling a SMC CQ2A63-75DZ Compact Cylinder 63mm Bore, 1.0MPa, 75mm Stroke, Double Acting.
Specifications:
  • Model #: CQ2A63-75DZ
  • More Information:
    • SMC Compact Cylinder
    • Bore: 63mm
    • Stroke: 75mm
    • Max Pressure: 1.0MPa