From our inventory we are selling a SMC CQ2KB20-10D Pneumatic Compact Cylinder, ø20mm Bore, 10mm Stroke, M5, 10bar. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CQ2KB20-10D \\r
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Compact Cylinder
      • Bore Diameter: ø20mm\\r
      • Stroke Length: 10mm\\r
      • Ports: M5\\r
      • Max Pressure: 10bar