From our inventory we are selling a SMC CXSM32-25 Dual Rod Guided Pneumatic Actuator Cylinder 25mm Stroke Block.
Specifications:
  • Model #: SMC CXSM32-25
  • More Information:
    • Dual Guided Pneumatic Actuator
    • Stroke: 25mm Stroke
    • Bore Size: 32mm
    • Bearing Type: Slide Bearing
    • Max Pressure: 0.7 MPa