From our inventory we are selling a SMC CY1S6-50BZ Rodless Guided Actuator Cylinder 6mm Bore, 50mm Stroke, M3 Ports.
Specifications:
  • Model #: CY1S6-50BZ
  • More Information:
    • SMC Rodless Guided Actuator Cylinder
    • Bore: 6mm
    • Stroke: 50mm
    • Ports: M3
    • Pressure Range: 0.18MPa-0.7MPa