From our inventory we are selling a SMC MGQM16-10 Slide Bearing Guide Cylinder, 16mm Bore, 10mm Stroke, 1MPa Max.
Specifications:
  • Model #: MGQM16-10
  • More Information:
    • Type: Guide Cylinder, Slide Bearing
    • Bore: 16mm
    • Stroke: 10mm
    • 1MPa Max