From our inventory we are selling a SMC MGQM25-20 Guided Cylinder With Stroke Guide 145 PSI 25mm Bore 20mm Stroke.
Specifications:
  • Model #: MGQM25-20
  • More Information:
    • Guided Cylinder With Stroke Guide
    • Max Pressure: 145 PSI
    • Bore Size: 25 mm
    • Stroke: 20 mm