From our inventory we are selling a SMC MKB12-10L-DF9N Rotary Clamp Cylinder ø12mm Bore, 10mm Stroke, *w/AutoSwitch*. \\r
    \\r
  • Model #: MKB12-10L, MKB12-10L-DF9N \\r
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Rotary Clamp Cylinder
      • Bore Diameter: ø12mm \\r
      • Stroke Length: 10mm \\r
      • Ports: M5 \\r
      • Max Rated Pressure: 1.0MPa \\r