From our inventory we are selling a SMC MKB12-10L Rotary Clamp Cylinder, ø12mm Bore, 10mm Stroke, M5, 1.0MPa Max. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MKB12-10L\\r
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Rotary Clamp Cylinder
      • Bore Diameter: ø12mm\\r
      • Stroke Length: 10mm\\r
      • Ports: M5\\r
      • Max Rated Pressure: 1.0MPa