From our inventory we are selling a SMC MY1H25TN-200LZ Linear Guide Rodless Cylinder, Bore: 25mm, Stroke: 200mm.
Specifications:
  • Model #: MY1H25TN-200LZ
  • More Information:
    • Linear Guide Rodless Cylinder
    • Bore: 25mm
    • Stroke: 200mm
    • Pressure: 0.8MPa 116psi