From our inventory we are selling an SMC MY1MWK32G-900L Rodless Slide Bearing Cylinder 32mm Bore, 900mm Stroke. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MY1MWK32G-900L \\r
  • More Information: \\r
    • Rodless Slide Bearing Cylinder \\r
      • Bore: 32mm \\r
      • Stroke: 900mm \\r
      • Ports: Rc 1/8 \\r
      • Max Operating Pressure: 0.8MPa \\r
      • Table Size: 172mm x 144mm \\r