From our inventory we are selling a SMC MY2C16G-200L Mechanical Rodless Cylinder, 16mm Bore, 200mm Stroke, M5 Ports. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MY2C16G-200L\\r
  • More Information:
    • SMC Mechanically Jointed Rodless Cylinder
      • Bore: 16mm\\r
      • Stroke: 200mm\\r
      • Ports: M5\\r
      • Max Pressure: 0.8MPa\\r
      • Max Speed: 1000mm/s\\r