From our inventory we are selling a SMC RSDQA16-15DRZ Stopper Cylinder, Bore: 16mm, Stroke: 15mm, 1.0MPa, M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: RSDQA16-15DRZ
  • More Information:
    • Stopper Cylinder
    • Double Acting
    • Roller Type
    • Bore: 16mm
    • Stroke: 15mm
    • Pressure: 1.0MPa Max