\\r From our inventory we are selling a Velmex MN10-0500-E04-31 BiSlide Linear Actuator, 50in Travel, 0.4\\” Lead, NEMA 34. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MN10-0500-E04-31 \\r
  • More Information: \\r
    • Velmex BiSlide Linear Actuator \\r
      • Travel: 50in \\r
      • Lead: 0.40in/turn \\r
      • Carriage: \\r
        • Dimensions:4.6in L x 3.1in W \\r