\\r From our inventory we are selling a Allen Bradley 104-C23D22 IEC Reversing Contactor 3-Pole 2NO+2NC, 23A 400VAC 11kW. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 104-C23D22 \\r
  • More Information: \\r
    • Allen Bradley IEC Reversing Contactor \\r
      • Poles: 3 \\r
      • Rated Current: 23A @ 400VAC \\r
      • Power: 11kW @ 400VAC \\r
      • Coil Voltage: 110VAC 50Hz / 120VAC 60Hz \\r