From our inventory we are selling a Allen Bradley 700-HF34Z24-4 Relay, 4PDT, 240VAC 10A Contact, 24VDC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 700-HF34Z24-4\\r
  • More Information:
    • Allen Bradley Relay
      • Contact Form: 4PDT \\r
      • Contact Rating: 240VAC 10A \\r
      • Coil Voltage: 24VDC