From our inventory we are selling an Mean Well SDR-480-24 DIN Power Supply 100-240VAC Input, 24VDC 480W 20A Output. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SDR-480-24 \\r
  • More Information: \\r
    • Power Supply \\r
      • Input: 100-240VAC 5A \\r
      • Output: 24VDC 20A \\r
      • Width: 86mm