From our inventory we are selling a Schneider Electric 782XBXM4L-120A General Purpose Relay, 8-Pin, 120VAC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 782XBXM4L-120A\\r
  • More Information: \\r
    • Schneider Electric General Purpose Ice-Cub Plug-In Relay\\r
    • Pins: 8-Pin Blades\\r
    • Coil Voltage: 120VAC\\r
    • Rating: 277VAC/28VDC, 12A