From our inventory we are selling a ARO A212SS-024-D-G Solenoid Valve, 5/2-Way, 1/4in NPT, 150psi Max, 24VDC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: A212SS-024-D-G\\r
  • More Information:
    • ARO Solenoid Valve
      • Actuation: 5-Ports 2-Positions\\r
      • Ports: 1/4in NPT\\r
      • Max Pressure: 150psi\\r
      • Coil Voltage: 24VDC\\r
      • Rated Power: 4.8W