From our inventory we are selling an Eaton E04NB32X3N Motor Contactor, 3-Pole, 600VAC 32A, 24VDC Coil, DIN Rail.
\\r
Specifications:
\\r
  • Model #: E04NB32X3N \\r
  • More Information: \\r
    • Motor Contactor \\r
      • Coil Voltage: 24VDC \\r
      • # of Poles: 3 \\r
      • Contact Rating: 600VAC 32A \\r