\\r From our inventory we are selling a Mean Well RSP-1000-48 Power Supply 1000W, 100-240VAC 12A Input, 48VDC 21A Output. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: RSP-1000-48\\r
  • More Information:
    • Mean Well Power Supply
      • Capacity: 1000W\\r
      • Input Voltage: 100-240VAC 12A\\r
      • Output Voltage: 48VDC 21A